Adaptacja akumulatora Warszawa

adaptacja akumulatora warszawa

Wymiana akumulatora to zabieg, który jest wykonywany regularnie przez wielu kierowców. Okazuje się jednak, że sama wymiana baterii nie rozwiązuje sprawy. Wiele nowych samochodów ma problem ze zidentyfikowaniem nowej części. W takiej sytuacji niezbędne jest poinformowanie systemu o wprowadzonych zamianach. Bez wykonania adaptacja akumulatora Warszawa nowa część może zostać dużo szybciej zużyty, a także może powodować niepoprawne działanie elektroniki zawartej w pojeździe.

Adaptacja akumulatora polega na odpowiednim zaprogramowaniu systemu pojazdu. W tym celu należy wykorzystać dedykowane oprogramowanie, a następnie zidentyfikować model obsługiwanego aktualnie auta. Informując pojazd o wymianie akumulatora ważne jest podanie jego danych identyfikacyjnych. Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych parametrów i zatwierdzeniu ich, system poinformuje o poprawnym przeprowadzeniu procesu.  

Usługa adaptacja akumulatora Warszawa oferowana przez nasz serwis jest wykonywana przez doświadczonych specjalistów. Warto zdecydować się na nią głównie dlatego, że brak informacji o nowym akumulatorze może powodować szybsze rozładowanie, awarie elektroniki, a także problemy z dostarczeniem energii na rozruch.

Używamy tylko oryginalnego, dedykowanego sprzętu oraz oprogramowania m. in. Autotuner, Flex, Kess, Autel. Dzięki temu Państwa samochód nie jest narażony na dodatkowe usterki w wyniku działania wadliwego lub co gorsza, podrobionego sprzętu diagnostycznego.

 
 

 

 

Nie jest to konieczne.