Usuwanie crash data Warszawa

Ilość modułów SRS Cena CAN Cena EEPROM
Od 1
150 zł/szt
250 zł/szt
Od 10
100 zł/szt
150 zł/szt
Od 30
80 zł/szt
120 zł/szt

 

Podczas wypadku lub stłuczki, w którym odpalone zostały poduszki powietrzne lub napinacze pasów bezpieczeństwa, zazwyczaj automatycznie zablokowany zostaje sterownik Airbag/SRS. Tego typu awaria objawia się poprzez zapalenie się lampki kontrolnej na desce rozdzielczej. Co ciekawe, pozostaje ona zapalona nawet w przypadku braku błędu w module SRS. Może to być problematyczne podczas sprzedaży auta, dlatego warto rozważyć usługę kasowania Crash Data.

Nasz serwis oferuje kompleksowe podejście do sterowników Airbag/SRS. Zajmujemy się naprawą ich mechanicznych uszkodzeń, a także kasujemy zdarzenia wypadku, czyli Crash Data. Obsługujemy praktycznie wszystkie sterowniki. Skasujemy błędy w niemal 6 tysiącach modułów SRS po OBD2, które nie wymagają ingerencji w auto, a także w niemal 5 tysiącach modułów, które jej wymagają. Posiadamy specjalną wyszukiwarkę, która pozwala na sprawdzenie, czy dany model umożliwia skasowanie Crash Data.

Moduł SRS może zostać wymontowany w naszym serwisie, ale obsługujemy również zlecenia użytkowników, którzy samodzielnie się tym zajęli. W takiej sytuacji wystarczy dostarczyć do naszego serwisu jedynie sam moduł.

 
 
 
usuwanie start stop warszawa
Imię *
E-mail
nr telefonu *
Preferowana forma komunikacji *
Numer sterownika SRS
Zdjęcie modułu SRS
Maximum file size: 64 MB
Wiadomość