USŁUGI

Wyłączenie filtra DPF

Wyłączenie DPF

Samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i wiele innych pojazdów musi spełniać wyśrubowane normy emisji spalin w Europie. W Szarbi wiemy, jak problematyczny bywa filtr DPF w nowoczesnych pojazdach. Z tego względu proponujemy naszym klientom usługę usunięcia i dezaktywacji filtra cząstek stałych DPF w Warszawie. W trakcie realizacji zlecenia wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne narzędzia oraz oprogramowanie komputerowe, aby zagwarantować poprawność wykonanej usługi. W serwisie Szarbi możesz skorzystać z usługi usuwania filtra cząstek stałych DPF, komputerowej dezaktywacji systemu oraz czyszczenia filtra z użyciem interfejsu diagnostycznego.

Usuwanie DPF Warszawa

Chcesz pozbyć się problematycznego filtra DPF? Czekamy na Ciebie!
Usługa usuwania DPF w Warszawie realizowana w warsztacie Szarbi to gwarancja, że filtr cząstek stałych zostanie usunięty i dezaktywowany tak, aby pojazd mógł sprawnie działać jeszcze przez wiele lat. Z naszą pomocą usunięcie filtra DPF jest proste i szybkie. Mechanik pracujący w warsztacie zaproponuje najkorzystniejszą metodę usuwania filtrów DPF w Warszawie. Warto też dodać, że po usunięciu trzeba zaprogramować sterownik silnika poprzez wyłączenie filtra cząstek stałych. W tym celu używamy specjalistycznego oprogramowania, eliminując jednocześnie ryzyko awarii systemu pojazdu.
Umów wizytę

Wiedza i doświadczenie

Nasi specjaliści stale szkolą się w zakresie profesjonalnego usuwania DPF. W Warszawie proponujemy kompleksowe usługi związane z usunięciem filtra cząstek stałych. Ekspert w warsztacie może wykonać usługę nawet w kilkadziesiąt minut od czasu przyjęcia samochodu do serwisu. Wiele lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej to gwarancja, że usługa wyłączenia DPF w Warszawie będzie przeprowadzona kompleksowo.

Oryginalne oprogramowanie

Aby wyłączenie filtra cząstek stałych było skuteczne, konieczne jest wykorzystanie oryginalnego oprogramowania diagnostycznego. Ze sterownikiem łączymy się za pośrednictwem złącza OBD II. W Szarbi specjalistyczne usuwanie filtrów DPF odbywa się poprzez modyfikację sterownika pojazdu oraz fizyczne usunięcie filtra cząstek stałych. U nas masz gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług w samochodach z silnikami benzynowymi i diesla.

Cennik usunięcia DPF

W Szarbi usuniesz filtr cząstek stałych w atrakcyjnej cenie. Sprawdź nasz cennik wyłączenia DPF.
Wyłączenie DPF
od 500 złotych
Wyłączenie EGR
od 500 złotych
Dezaktywacja AdBlue
od 1000 złotych
Mobilna diagnostyka
od 300 złotych

Usuwanie filtrów DPF w Warszawie - dlaczego warto to zrobić?

Usunięcie filtra cząstek stałych w Szarbi to gwarancja bezpieczeństwa i kompleksowego wykonania usługi.
Profesjonalne usługi Szarbi w zakresie wyłączenia filtra cząstek stałych mogą korzystnie wpływać na stan samochodu. Jak to możliwe? Otóż usługa usunięcia oprogramowania sterownika silnika odpowiedzialnego za działanie filtra cząstek stałych oraz samego układu DPF nie generuje konieczności: dopalania zanieczyszczeń, rozcieńczania oleju, regularnego czyszczenia filtra DPF. W niektórych przypadkach usunięcie filtra DPF układu wydechowego może spowodować delikatny wzrost mocy pojazdu, a nawet zmniejszyć ryzyko awarii.
O nas

Masz problem z elektroniką w swoim aucie? zadzwoń +48 780-559-967

FAQ - wyłączenie filtra DPF

Masz pytania przed dezaktywacją filtra DPF? Poniżej znajdziesz odpowiedzi.
Zdecydowanie tak. W Szarbi dbamy o to, aby usługa usunięcia filtra DPF była kompleksowa. Programujemy sterowniki silników, dzięki czemu nie ma żadnego ryzyka, że wyłączenie DPF będzie rzutować na niepoprawną pracę silnika.
W Szarbi oferujemy usługę usunięcia filtra cząstek stałych, dzięki czemu może poprawić się dynamika pracy jednostki napędowej pojazdu. Dzięki wyłączeniu DPF układ wydechowy działa znacznie sprawniej. Nie ma też konieczności cyklicznego wypalania układu DPF, co często bywa mocno problematyczne (szczególnie podczas jazdy w mieście).

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń