USŁUGI

Kasowanie Crash Data

Kasowanie Crash Data

Podczas wypadku lub stłuczki, w którym odpalone zostały poduszki powietrzne lub napinacze pasów bezpieczeństwa, zazwyczaj automatycznie zablokowany zostaje sterownik Airbag/SRS. Tego typu awaria objawia się poprzez zapalenie się lampki kontrolnej na desce rozdzielczej. Co ciekawe, pozostaje ona zapalona nawet w przypadku braku błędu w module SRS. Może to być problematyczne podczas sprzedaży auta, dlatego warto rozważyć usługę kasowania Crash Data. Nasz serwis oferuje kompleksowe podejście do sterowników Airbag/SRS. Zajmujemy się naprawą ich mechanicznych uszkodzeń, a także kasujemy zdarzenia wypadku, czyli Crash Data. Obsługujemy praktycznie wszystkie sterowniki. Skasujemy błędy w niemal 6 tysiącach modułów SRS po OBD2, które nie wymagają ingerencji w auto, a także w niemal 5 tysiącach modułów, które jej wymagają. Posiadamy specjalną wyszukiwarkę, która pozwala na sprawdzenie, czy dany model umożliwia skasowanie Crash Data. Moduł SRS może zostać wymontowany w naszym serwisie, ale obsługujemy również zlecenia użytkowników, którzy samodzielnie się tym zajęli. W takiej sytuacji wystarczy dostarczyć do naszego serwisu jedynie sam moduł.


Szybka realizacja

Jeśli osobiście dostarczysz do nas sterownik, w większości przypadków zostanie on wyczyszczony w ciągu kilku minut.

Obsługa wysyłkowa

Jeśli masz daleko do Warszawy, nie jest to problem. Wystarczy wysłać do nas sterownik kurierem, a my zajmiemy się jego regeneracją i wysyłką powrotną.

Cennik kasowania crash data

Zanim umówisz się na serwis i kasowanie Crash Data - sprawdź nasz cennik!
Kasowanie crash data z jednego sterownika po CAN
200 zł/sztuka
Kasowanie crash data od 5 sterowników sterowników po CAN
150 zł/sztuka
Kasowanie crash data od 10 sterowników po CAN
100zł/sztuka


Masz problem z elektroniką w swoim aucie? zadzwoń +48 780-559-967

FAQ - Kasowanie Crash-Data Warszawa

Dowiedz się więcej o kasowaniu crash-data. Odpowiemy na Twoje pytania!
Takie rozwiązanie nie zawsze będzie skuteczne, ponieważ w niektórych samochodach sterowniki są przypisane do pojazdu po numerze VIN oraz mają zapisane informacje o ilości poduszek oraz innym wyposażeniu pojazdu, więc wymagane będzie przywrócenie sterownika do stanu "virgin" oraz zakodowania urządzeniem diagnostycznym.
Tak, zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 780 559 967 lub mailowo - kontakt@szarbi.net.

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń