O mnie

Moją motywacją do działania jest wieloletnia pasja do motoryzacji. Teraz robię to, co kocham - z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.
Wieloletnie doświadczenie i pasja płynąca z rodzinnej tradycji doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem teraz. Serwis Szarbi to warsztat samochodowy założoną z zamiłowania do pojazdów oraz szeroko pojętej elektromechaniki.

Świadczymy  kompleksowe usługi związane z diagnostyką komputerową, elektroniką oraz tuningiem pojazdów. Szeroka gama usług serwisu samochodowego Szarbi to nie wszystko, co nas wyróżnia. Doskonałe kompetencje mechaników samochodowych, nowoczesny sprzęt oraz dokładność w wykonywanych działaniach to nasze główne wyróżniki.  Elektronika samochodowa to główny profil naszej działalności. Specjalizujemy się głównie w programowaniu sterowników samochodowych, pilotów, kluczyków, a także w zakresie usług związanych z usuwaniem EGR, DPF i wyłączaniem AdBlue.
Zadzwoń lub napisz

Dostępność 24/7

Usługi z zakresu elektroniki pojazdowej oraz tuningu są dostępne 7 dnu w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

Dojazd do klienta

Dojeżdżamy do każdego klienta na terenie Warszawy i okolic. Działamy jako mobilny elektryk.

Konkurencyjne ceny

Świadczymy usługi w najrozsądniejszych cenach w stosunku do innych mechaników i elektryków.

Fachowa pomoc

W serwisie Szarbi proponujemy profesjonalne usługi z zakresu elektryki samochodowej. Tuningujemy, programujemy i naprawiamy z pasją i zaangażowaniem.

Certyfikowane narzędzia

W trakcie serwisu i naprawy sterowników, a także diagnostyki komputerowej korzystamy wyłącznie z certyfikowanych i sprawdzonych narzędzi.

Serwis Szarbi Warszawa

Szerokie spektrum usług - tylko w Szarbi!
Każdy, kto chce skorzystać z naszego wsparcia, może liczyć na indywidualną wycenę usług oraz profesjonalne podejście mechaników nawet do najbardziej skomplikowanych usterek. Zajmujemy się naprawą sterowników samochodowych, kodowaniem kluczyków oraz weryfikacją stanu technicznego pojazdów - po podłączeniu oprogramowania diagnostycznego OBD II.  

Po wielu latach działalności w branży motoryzacyjnej jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą jakość usług oraz dostęp do najnowszego zaplecza diagnostycznego. W naszym serwisie nie będziemy wymieniać podzespołów Twojego pojazdu bez zastanowienia. Nasza specjalność to naprawy i diagnostyka elektromechanicznych podzespołów samochodów.

Podejmujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje ekspertów w serwisie Szarbi to gwarancja ekspresowej i dokładnej realizacji Twojego zlecenia. Chiptuning, mobilna diagnostyka, a może usuwanie DPF? To wszystko i wiele innych usług znajdziesz w naszej ofercie.
Dowiedz się więcej

Masz problem z elektroniką w swoim aucie? zadzwoń +48 780-559-967

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń