USŁUGI

Kodowanie kluczyków

Kodowanie kluczyków samochodowych w Warszawie

Uszkodzony pilot lub kluczyk do samochodu to spory problem, szczególnie jeśli nie masz zapasowego kompletu. Kontaktując się ze specjalistami Szarbi, możesz skorzystać z usługi kodowania kluczyków samochodowych w Warszawie. Od wielu lat zajmujemy się wsparciem z zakresu elektromechaniki pojazdowej, awaryjnego otwierania aut, a także dorabiania kluczy samochodowych do wszystkich pojazdów. Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu celem wykonania usługi zakodowania nowego pilota lub kluczyka do immobilizera.

Kodowanie kluczyków do auta - na czym to polega?

Usługa programowania pilotów i dorabiania kluczy samochodowych jest dość prosta. Sprawdź, jak działamy w Szarbi!
Dorabianie i kodowanie kluczy samochodowych w Warszawie to jedna z wielu usług, jakie są dostępne w ofercie serwisu Szarbi. Dla naszych specjalistów immobiliser nie jest żadną przeszkodą, aby stworzyć nowe oprogramowanie dla kluczyków i pilotów. Usługi kodowania kluczyków samochodowych Warszawa realizowane w naszym serwisie, dotyczą różnych metod programowania. Obsługujemy klientów posiadających standardowe kluczyki z wystającym grotem, składane (scyzoryki), a także karty elektroniczne. Zależnie od marki pojazdu, rodzaju usterki oraz typu pilota dobieramy odpowiednią metodę kodowania kluczy i programowania pilotów.
Umów wizytę

Atrakcyjne ceny

W Szarbi możesz zdecydować się na usługę kodowania kluczyków samochodowych bez nadmiernego obciążenia portfela. Proponujemy programowanie pilotów do różnego typu pojazdów w najrozsądniejszych cenach na rynku. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego każdą naprawę wyceniamy indywidualnie po rozpoznaniu problemu.

Ekspresowa realizacja

Naprawa kluczyków samochodowych w Warszawie realizowana przez specjalistów Szarbi zajmuje najczęściej nie więcej niż kilkadziesiąt minut. Cała procedura polega na podłączeniu oprogramowania pod komputer pokładowy, synchronizacji nowego kluczyka z immobiliserem i zapisaniu ustawień. Kodowanie kluczy i programowanie pilotów samochodowych to dla nas bułka z masłem.

Cennik kodowania kluczyków samochodowych

Potrzebujesz nowego pilota do auta? Sprawdź ceny usług w Szarbi!
Kodowanie kluczyków
od 200 zł
Kluczyk do pojazdu + kodowanie
od 500 zł
Wyłączenie immobilizera
od 500 zł
Diagnostyka komputerowa
od 200 zł

Kodowanie kluczyków samochodowych w Warszawie - kiedy to konieczne?

Programowanie nowego pilota do auta jest konieczne nie tylko w razie zgubienia kompletu kluczy
Wyróżniamy co najmniej trzy sytuacje, w których warto zdecydować się na usługi kodowania kluczyków i pilotów samochodowych w Warszawie. Skontaktuj się z Szarbi w przypadku uszkodzenia układu immobilisera w pojeździe, zgubienia oryginalnego kompletu lub w celu wymiany obudowy kluczyka. Programowanie i kodowanie może być konieczne także podczas wymiany baterii. Aby uniknąć problemów, zachęcamy do profesjonalnego programowania kluczy w Warszawie - bezpośrednio w serwisie Szarbi. Nasi specjaliści zajmą się kodowaniem kluczy w Warszawie w przypadku: uszkodzenia grota kluczyka, obudowy, pętli indukcyjnej lub awarii centralnego zamka.
O nas

Masz problem z elektroniką w swoim aucie? zadzwoń +48 780-559-967

FAQ - Kodowanie kluczyków samochodowych

Problem z otwarciem samochodu? Dowiedz się więcej o dorabianiu kluczy do auta.
Nasi specjaliści potrzebują na zaprogramowanie nowego pilota lub kluczyka do samochodu ok. 40 minut. Kodowanie kluczy Warszawa to ekspresowa usługa, z której możesz skorzystać całodobowo. W Szarbi jesteśmy do dyspozycji klientów 24/7.
W trakcie realizowania usługi kodowania pilotów samochodowych w Warszawie wykorzystujemy trzy metody programowania: kombinacja przycisków na pilocie, odpowiednia sekwencja ruchów w stacyjce oraz specjalistyczne urządzenia diagnostyczne podłączane do slotu OBD II pojazdu. Z ostatniej metody korzystamy w razie zgubienia wszystkich kompletów kluczy do auta lub braku łączności z dotychczas aktywnymi pilotami.

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń