USŁUGI

Usuwanie EGR

Wyłączenie zaworu EGR Warszawa

Zawór EGR to podzespół samochodowy, który odpowiada m.in. za regulowanie ilości spalin wydalanych przez układ wydechowy. To niestety element, który wyjątkowo często ulega awarii, szczególnie w samochodach z silnikami diesla. W jaki sposób uniknąć kosztownych problemów? Możesz zdecydować się na usługi usuwania EGR w Warszawie w naszym serwisie Szarbi. Zajmujemy się programowym wyłączeniem zwrotu recyrkulacji spalin poprzez zmianę ustawień sterownika auta.

Usuwanie, zaślepianie i wyłączanie EGR w Warszawie

Serwis Szarbi zajmuje się profesjonalnym wyłączaniem zaworu EGR w samochodach.
Zaślepianie zaworu EGR i zmiana ustawień oprogramowania sterownika pojazdu to czynności, które wykonujemy w Szarbi na co dzień. Naszym klientom proponujemy bezpieczny zabieg wyłączenia zaworu EGR, który nie wpływa negatywnie na sposób pracy silnika i innych podzespołów pojazdu. Kiedy standardowa procedura czyszczenia zaworu recyrkulacji spalin nie pomaga lub ten pozostaje cały czas w otwartej pozycji - jedyne skuteczne rozwiązanie to wsparcie Szarbi i wyłączenie zaworu odpowiadającego za spaliny w samochodzie.
Umów wizytę

Obsługujemy różne pojazdy

W Szarbi realizujemy usuwanie zaworu EGR wraz z jego programowym wyłączeniem praktycznie od ręki. Nowoczesny system diagnostyczny i doświadczenie daje nam ogromne możliwości. Możemy wyłączyć zawór EGR i filtr cząstek stałych praktycznie we wszystkich pojazdach: ciężarowych, osobowych, dostawczych, a nawet maszynach rolniczych. 

Pełen profesjonalizm

Nasi eksperci wiedzą, jak bezpiecznie wyłączyć układ recyrkulacji spalin i pozbyć się nagaru nagromadzonego na EGR pozostającym w pozycji otwartej. Doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych ekspertów to gwarancja, że usunięcie zaworu EGR w Warszawie odbędzie się bez ryzyka uszkodzenia innych podzespołów lub wystąpienia problemów z pracą silnika.

Cennik usuwania zaworu EGR

Sprawdź, ile kosztuje usuwanie i wyłączenie zaworu EGR w Szarbi!
Wyłączenie EGR
od 600 złotych
Wyłączenie DPF
od 500 złotych
Dezaktywacja AdBlue
od 1000 złotych
Usuwanie start-stop
od 300 złotych
Mobilna diagnostyka
od 300 złotych

Skuteczne usuwanie EGR w Warszawie - tylko w Szarbi!

Zawór recyrkulacji spalin to dość problematyczny element, który może doprowadzić do poważnych usterek auta.
Samo zaślepienie zaworu EGR jest niewystarczające, aby uniknąć późniejszych problemów. Uszkodzony EGR najczęściej objawia się niepoprawną pracą silnika, a nawet późniejszymi problemami z DPF i poprawnym działaniem układu dolotowego. Często nawet regularne czyszczenie EGR jest niewystarczające, a dodatkowo generuje wysokie koszty. W Szarbi wiemy, jaki jest zakres obsługi EGR w kwestii całkowitego wyłączenia tego podzespołu. Jeśli odczuwasz brak mocy w swoim samochodzie a na desce rozdzielczej świeci się check engine, koniecznie skontaktuj się z nami. Usuniemy EGR w sterowniku silnika, a Ty będziesz cieszyć się perfekcyjnie działającym samochodem.
O nas

Masz problem z elektroniką w swoim aucie? zadzwoń +48 780-559-967

FAQ - Usuwanie EGR

Planujesz zaślepienie i wyłączenie zaworu EGR? Dowiedz się więcej na ten temat!
Zawór EGR odpowiada za redukcję toksycznych substancji ze spalin takich, jak: węglowodory CH, tlenki azotu oraz tlenki węgla. Zadaniem tego podzespołu jest oczyszczanie spalin, które są wydalane przez układ wydechowy do atmosfery. Z czasem nagar osadzający się na zaworze może powodować jego uszkodzenia, a te są dość kosztowne w naprawie.
Aby skutecznie wyłączyć zawór EGR, konieczne jest podłączenie oprogramowania diagnostycznego do złącza OBD II pojazdu. W Szarbi w celu dezaktywacji zaworu wprowadzamy nową mapę do sterownika silnika ECU, a następnie testujemy zastosowane rozwiązania.

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń