USŁUGI

Usuwanie klap wirowych

Usuwanie klap wirowych

Usuwanie klap wirowych Warszawa polega na programowym wyłączeniu ich za pomocą specjalnie napisanej mapy. W tym celu podłączany jest komputer ze dedykowanym oprogramowaniem. Klapy wirowe mogą również zostać usunięte mechanicznie lub odpowiednio zaślepione specjalnymi wkładkami.Wadliwe klapy mogą powodować nieszczelność w układzie dolotowym, która będzie objawiała się poprzez spadek mocy auta. Usunięcie klap wirowych Warszawa znacznie zmniejszy ryzyko poważnych uszkodzeń auta, a tym samym kosztowych napraw.


Ekspresowa realizacja

Usuwanie klap wirowych w Warszawie realizowana przez specjalistów Szarbi zajmuje najczęściej nie więcej niż dwie godziny. Cała procedura polega na zmianie oprogramowania sterującego pracą silnika poprzez specjalne urządzenie które ściąga plik ze sterownika silnika, a następnie po jego edycji wgrywa się poprawioną wersję.

Brak kolejek

Potrzebujesz usunąć klap wirowe? Sprawdź ceny usług w Szarbi!

Cennik usuwania klap wirowych

Potrzebujesz usunąć klap wirowe? Sprawdź ceny usług w Szarbi!
Programowe usuwanie klap wirowych
od 500 zł
Zaślepianie kolektora dolotowego
od 300 zł
Diagnostyka komputerowa
od 150 zł

Usuwanie klap wirowych - kiedy powinno się wykonać taką usługę?

Usunięcie klap wirowych może być konieczne w starszych pojazdach w których nieopłacalna jest wymiana ich na nowe oraz czyszczenie całego kolektora dolotowego. W niektórych pojazdach nawet nowe klapy nie zagwarantują nam braku usterek w przyszłości, a ich ewentualna gwarancja nie obejmie kosztów związanych z remontem silnika w przypadku urwania się jednej lub kilku z nich.

Masz problem z elektroniką w swoim aucie? zadzwoń +48 780-559-967

W niektórych pojazdach klapa bądź klapy które znajdują się w kolektorze dolotowym mogą ulec uszkodzeniu, a w konsekwencji dostać się do silnika co spowoduje jego zniszczenie i kosztowny remont.

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń