USŁUGI

Tuning samochodu Stage 1

Modyfikacja Stage 1 Warszawa

W Szarbi możesz zostawić swój samochód na chip tuning. To modyfikacja elektroniczna sterownika pojazdu, która umożliwia odczuwalne zwiększenie mocy silnika. Podniesienie mocy w ten sposób jest w pełni bezpieczne. Zmiana oprogramowania pojazdu jest łatwiejsza niż tuning mechaniczny, a dodatkowo można ją zrealizować nawet w kilkadziesiąt minut. Zachęcamy do chip tuningu każdego, kto potrzebuje większy moment obrotowy i moc w swoim samochodzie. Warsztat Szarbi to miejsce, gdzie można realnie zwiększyć przyrost mocy poprzez modyfikację oprogramowania Stage 1 i Stage 2 w Warszawie.

Chip tuning Stage 1 Warszawa

Modyfikacja sterownika silnika to bezpieczny i szybki sposób na zwiększenie mocy jednostki silnikowej.
Modyfikacje mechaniczne zawsze wiążą się z pewnym ryzykiem uszkodzenia silnika oraz wysokimi kosztami. W Szarbi wykonujemy tuning elektroniczny, dzięki czemu realnie zwiększamy wartość mocy i momentu obrotowego. W zakresie chiptuningu wykorzystujemy dwa rodzaje oprogramowania: Stage 1 i Stage 2. Po podłączeniu interfejsu diagnostycznego wgrywamy nowe sterowniki do ECU. Dzięki temu uzyskujemy większą moc, a to przekłada się na komfort codziennej jazdy.
Umów wizytę

Gwarancja bezpieczeństwa

Szarbi zajmuje się tuningiem samochodów Stage 1 w Warszawie już od wielu lat. Nasze doświadczenie i wiedza przekłada się na pełne bezpieczeństwo wykonania usługi. Gwarantujemy, że przyrost mocy będzie realnie odczuwalny i to bez ryzyka uszkodzenia Twojego samochodu. W trakcie podnoszenia mocy oraz momentu obrotowego w pojazdach dbamy o to, aby spalanie paliwa i kalibracja układu dolotowego były dopracowane do perfekcji.

Szybkość działania

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej ekspresowo realizujemy chip tuning Stage 1 w Warszawie. Wprowadzenie modyfikacji programu wbudowanego w standardowym sterowniku silnika trwa najczęściej nie dłużej niż kilkadziesiąt minut. Z naszą pomocą możesz szybko zmodyfikować sterownik auta i sprawić, że pojazd będzie o wiele wydajniejszy. Dbamy o to, aby remapping nie powodował szybszej eksploatacji podzespołów silnikowych.

Cennik tuningu samochodu Stage 1 i Stage 2

W Szarbi podniesiesz moc swojego samochodu. Sprawdź, ile to kosztuje!
Tuning Stage 1
od 1000 złotych
Tuning Stage 2
od 1500 złotych
Wyłączenie DPF
od 600 złotych
Usuwanie AdBlue
od 1000 złotych
Mobilna diagnostyka
od 300 złotych

Tuning auta Stage 1 w Warszawie - kiedy warto to zrobić?

Czy podniesienie mocy pojazdu jest potrzebne? Podpowiadamy, kiedy warto to zrobić!
Modyfikacja sterownika, czyli chiptuning to usługi przydatne zawsze wtedy, kiedy aktualna moc Twojego auta jest niewystarczająca. W Szarbi zajmujemy się tuningiem Stage 1 samochodów z napędem na tył, przód, a także 4x4. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Na usługę tuningu elektronicznego i modyfikacji mocy warto się zdecydować przede wszystkim w celu: zmniejszenia spalania, poprawy wydajności jednostki napędowej oraz podniesienia mocy. Nasz warsztat dba o dobro nawet najbardziej wymagających klientów. Z tego względu do każdej modyfikacji podchodzimy indywidualnie i wgrywamy programy, które nie mają negatywnego wpływu na eksploatację auta.
O nas

Masz problem z elektroniką w swoim aucie? zadzwoń +48 780-559-967

FAQ - Tuning samochodu Stage 1

Masz pytania przed podniesieniem mocy pojazdu? Dowiedz się więcej o chiptuningu.
Po przeprowadzeniu modyfikacji sterownika silnika możemy realnie zwiększyć moment obrotowy i moc pojazdu. Staramy się optymalizować zmiany tak, aby usprawnienie dynamiki jazdy nie wpływało negatywnie na spalanie. Ten czynnik jest uzależniony od stylu jazdy kierującego, choć w wielu przypadkach wzrost mocy = większe spalanie.
Jeśli chodzi o tuning samochodu Stage 1 w Warszawie - ten obejmuje wyłącznie elektroniczną modyfikację sterownika pojazdu w celu zwiększenia mocy i momentu obrotowego. Większe możliwości daje Stage 2, który często wymaga wymiany podstawowych podzespołów samochodowych, np. turbosprężarka lub montaż kutych tłoków.

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń