USŁUGI

Diagnostyka komputerowa

Kompleksowa diagnostyka samochodu Warszawa

U nas możesz wykonać pełną diagnostykę komputerową samochodu. Warsztat samochodowy Warszawa - Szarbi gwarantuje szybką weryfikację problemu. Możemy sprawdzić i usunąć kody DTC, ustalić realny przebieg oraz zrestartować komputer silnika. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. Dzięki temu wykonanie diagnostyki komputerowej możemy wykonać w każdym samochodzie, do którego da się podłączyć tester diagnostyczny.

Diagnostyka komputerowa samochodu w Warszawie

Diagnostyka komputerowa to czynność polegająca na podłączeniu testera pod komputer pokładowy. 
W Szarbi komputerowa diagnostyka samochodu pozwala na wykrycie wszelkich nieprawidłowości działania sterownika silnika/komputera pokładowego. Jesteśmy w stanie zdiagnozować praktycznie każdy pojazd, niezależnie od marki, wieku i modelu.
Umów wizytę

Pełna diagnostyka każdego pojazdu

W trakcie komputerowej diagnostyki samochodowej dbamy o to, by zweryfikować wszystkie problemy dotyczące czujników, wyświetlanych kontrolek na desce rozdzielczej oraz zmiennych parametrów samochodu w trakcie jazdy. W naszym serwisie samochodowym w Warszawie przyjmujemy praktycznie wszystkie auta. Mamy nowoczesne układy diagnostyczne pasujące zarówno do używanego, jak i nowego samochodu.

Nowoczesny sprzęt diagnostyczny

Zalety diagnostyki komputerowej w naszym serwisie elektroniki samochodowej w Warszawie to przede wszystkim maksymalne bezpieczeństwo. Nasi eksperci korzystają wyłącznie z najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego do kontrolowania parametrów samochodu w trakcie jazdy. Oryginalne oprogramowanie diagnostyczne to gwarancja wysokiej wykrywalności usterek i kodów błędów DTC.

Cennik diagnostyki komputerowej

Chcesz umówić się na wizytę w Szarbi na diagnostykę komputerową swojego auta? Sprawdź nasz cennik usług!
Mobilna diagnostyka pojazdu
od 300 złotych
Kasowanie inspekcji olejowej
80 złotych
Kodowanie nowych funkcji
od 150 złotych
Kodowanie kluczy
od 300 złotych
Usuwanie systemu start-stop
od 300 złotych
Adaptacja akumulatora
80 złotych
Kasowanie crash data CAN (do 5 sztuk)
200 złotych sztuka
Kasowanie crash data CAN (od 5 sztuk)
150 złotych sztuka
Kasowanie crash data CAN (od 10 sztuk)
100 złotych sztuka

Komputerowa diagnostyka samochodu - na czym to polega?

Procedury diagnostyki samochodowej to pełna weryfikacja problemów związanych z działaniem pojazdu
Czynności związane z wykonywaniem diagnostyki komputerowej realizujemy zawsze z uwzględnieniem czterech podstawowych czynności. W pierwszej kolejności podłączamy urządzenie diagnostyczne do komputera pojazdu, następnie odczytujemy kody błędów, a później drukujemy zebrane odczyty. Ostatni krok to omówienie wyników i weryfikacja źródła problemu, który generuje kody DTC wyświetlane na ekranie urządzenia diagnostycznego. Niektóre parametry pojazdu trzeba weryfikować podczas jazdy - w takich sytuacjach diagnostyka komputerowa może potrwać nieco dłużej niż zwykle.
O nas

Masz problem z elektroniką w swoim aucie? zadzwoń +48 780-559-967

FAQ - diagnostyka komputerowa auta

Planujesz wizytę w naszym serwisie i masz pytania?
Oczywiście, że nie. W Szarbi dojeżdżamy do naszych klientów po wcześniejszym umówieniu terminu. Nasz sprzęt diagnostyczny jest w pełni mobilny.
Podłączenie testera diagnostycznego do samochodu umożliwia weryfikację kodów błędów DTC, kasowanie ich, analizę poprawności działania czujników i sterowników silnika, a także sprawdzenie parametrów układu paliwowego.
Pojazdy wyprodukowane po 2004 roku są najczęściej wyposażone w elektroniczny system zbierania informacji o uszkodzeniach w razie kolizji lub wypadku. Oprogramowanie EDR zbiera informacje już od 5 sekund przed zaistniałą kolizją. To jednocześnie przydatna, jak i kłopotliwa funkcja, szczególnie jeśli chcesz naprawić uszkodzone auto. Na szczęście większość sterowników Airbag da się skutecznie zresetować. Wystarczy, że umówisz się na wizytę w serwisie Szarbi na kasowanie crash data w Warszawie.
W serwisie samochodowym Szarbi proponujemy szybkie i kompleksowe kasowanie informacji crash data w sterowniku auta. To czynności, które są konieczne po kolizji lub wypadku, w którym uszkodzeniu uległy systemy SRS Airbag lub sensory uderzeniowe. Wszelkie informacje o uderzeniach są zapisywane w komputerze pokładowym auta. To powoduje, że na desce rozdzielczej wciąż wyświetlają się komunikaty o usterkach, np. poduszek powietrznych. W Szarbi możesz zdecydować się na programowanie sterowników i resetowanie oprogramowania auta, dzięki czemu pozbędziesz się wszystkich błędów crash data.

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń