USŁUGI

Usuwanie immobilizera

Usuwanie immobilizera Warszawa

Chcesz pobyć się systemu immobilizera ze swojego samochodu osobowego? Koniecznie skontaktuj się z naszymi specjalistami. Kompleksowo zajmujemy się obsługą pojazdów mechanicznych. Mamy nowoczesne oprogramowanie, które pozwala na szybką diagnostykę problemu. Usuwanie immobilizera w Warszawie wykonujemy praktycznie od ręki. Wystarczy skontaktować się z naszym całodobowym serwisem i dostarczyć pojazd do serwisu w Warszawie.

Immobilizer w samochodzie - jak to działa?

Sterownik immobilizera w pojazdach odpowiada za prawidłowe uruchomienie samochodu
Immobilizer w samochodzie to prosty układ złożony z dwóch elementów: centralki w formie odbiornika oraz kluczyka, czyli transpondera. System odpowiada za analizę danych zapisanych w sterowniku. Jeśli są poprawne, można uruchomić pojazd. Problem pojawia się wtedy, kiedy sterownik ulegnie uszkodzeniu. W serwisie Szarbi możesz umówić się ze specjalistą na dezaktywację immobilizera w Warszawie. Działamy w obrębie całego miasta i okolic, a usługi elektryka samochodowego są dostępne 24 godziny na dobę. Wystarczy zadzwonić, opisać problem i poczekać na propozycję terminu usunięcia usterki.
Umów wizytę

Możliwość dojazdu do klienta

W celu wykonania usługi usunięcia immobilizera jesteśmy w stanie dojechać do każdego klienta na terenie Warszawy. Wystarczy zadzwonić lub napisać do naszego serwisu, aby umówić się na procedurę dezaktywacji IMMO. Gwarantujemy ekspresową realizację usługi i przywrócenie sprawności pojazdu do stanu sprzed uszkodzenia sterownika immobilizera. Czas potrzebny na wyłączenie sterownika jest uzależniony od marki i modelu pojazdu, a także poziomu skomplikowania oprogramowania wgranego do auta. Najczęściej jednak jesteśmy w stanie usunąć immobilizer w Warszawie w czasie od kilkunastu do kilkudziesięciu minut - nawet z dojazdem do klienta we wskazanej lokalizacji. Wystarczy zadzwonić i umówić się na przyjazd naszego specjalisty.

Pełna dezaktywacja immobilizera

Na życzenie klienta możemy przeprowadzić kompletną dezaktywację immobilizera pojazdu w sterowniku. To przydatna usługa, szczególnie jeśli sterownik silnika nie nadaje się już do naprawy. Masz problem z gasnącym samochodem po 1-2 sekundach tuż po odpaleniu? Najprawdopodobniej doszło do poważniejszego uszkodzenia ECU silnika, a najszybszym rozwiązaniem problemu z uruchomieniem pojazdu będzie w takiej sytuacji dezaktywacja zabezpieczenia. Sam system immobilizera może działać na wiele sposobów, np. odcinać zapłon, dostęp do elektroniki lub przerywać zasilanie pompy paliwowej. W Szarbi diagnozujemy problem i zajmiemy się wyłączeniem immobilizera tak, aby problem nie powracał.

Cennik usuwania immobilizera w Warszawie

Przed umówieniem wizyty w serwisie na usuwanie immobilizera w Warszawie, poznaj nasz cennik!
Dezaktywacja immobilizera
od 500 złotych
Deaktywazja immobilizera z dojazdem
od 1500 złotych

Wyłączenie immobilizera - czy to bezpieczne rozwiązanie?

System zabezpieczający pojazd przed nieautoryzowanym uruchomieniem to immobilizer. Niestety w razie uszkodzenia sterownika przysparza więcej problemów niż korzyści.
Wyłączenie IMMO jest istotne wtedy, kiedy uszkodzony sterownik silnika pokazuje brak synchronizacji kluczyków samochodowych. Jeśli mimo aktywnego sygnału nie da się sprzętowo zaprogramować kluczowych, może to oznaczać uszkodzenie sterownika. Jedynym rozwiązaniem, które pozwoli na uruchomienie pojazdu i kontynuowanie jazdy jest usunięcie immobilizera ze sterownika silnika. To prosta usługa, którą może zrealizować nasz warsztat. Pamiętaj jednak, że do usunięcia immobilizera w Warszawie potrzebujemy potwierdzenia, że jesteś właścicielem samochodu. Sama procedura dezaktywacji jest prosta i bezpieczna, o ile jest wykonywana przez doświadczonych specjalistów.
O nas

Masz problem z elektroniką w swoim aucie? zadzwoń +48 780-559-967

FAQ - Usuwanie immobilizera Warszawa

Masz pytania odnośnie usuwania immobilizera samochodowego? Przygotowaliśmy odpowiedzi na najpopularniejsze pytania.
Niestety nie. Niektóre nowoczesne pojazdy mają fabryczne zabezpieczenia, których nie da się obejść nawet oprogramowaniem serwisowym. W Szarbi mamy jednak odpowiedni sprzęt, który pozwala nam wgrać emulator i wyłączać w dowolnym momencie system immobilizera.
Jeśli auto nie reaguje na kluczyk lub po włożeniu go do stacyjki pojazd nie uruchamia się, może to świadczyć o uszkodzeniu sterownika silnika, czyli ECU. Kolejny objaw wskazujący na problem z immobilizerem to chwilowe odpalenie auta, które po 1-2 sekundach gaśnie.

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń