Witamy na naszej stronie internetowej!

Nasz serwis oferuje szeroką gamę usług związanych z naprawami oraz usprawnianiem pojazdów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy pracowników wykonywane przez nas naprawy cechuje wysoka jakość i dbałość o detale.
Szybka i fachowa pomoc

Wykonywane przez nas usługi charakteryzują się wysoką jakością. Ponadto czas ich wykonania jest bardzo satysfakcjonujący dla klienta.

Doświadczeni specjaliści

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pracownicy naszego serwisu poradzą sobie z niemal każdą usterką. Nasze naprawy są solidne i uczciwe.

Wysokiej jakości komponenty

Nasze usługi są wykonywane z użyciem jedynie certyfikowanych, oryginalnych części oraz oprogramowania które pochodzą prosto od renomowanych producentów.

Co wyróżnia nasz serwis?

Istnieje wiele przesłanek sugerujących wybór właśnie naszego serwisu. Gwarantujemy przede wszystkim:

Nasz serwis świadczy szeroką gamę usług dotyczących naprawy oraz modyfikacji pojazdów. Z pewnością postaramy się spełnić każde oczekiwanie klienta, o ile będzie ono możliwe i bezpieczne dla samochodu. Szczegółowy zakres oferowanych usług mogą Państwo znaleźć w zakładce „Oferta”.

Każda naprawa charakteryzuje się innymi wymaganiami. Poszczególne usterki różnią się między sobą wykonanymi usługami, które niezbędne są do ich usunięcia. Każdy przypadek, z którym zgłasza się do nas klient jest rozpatrywany indywidualnie. Wstępna wycena usługi jest podawana przez specjalistę przed jej wykonaniem.

Niemal każda zaobserwowana usterka wymaga podpięcia komputera diagnostycznego, a także wykonania innych czynności umożliwiający identyfikację źródła problemu. Traktujemy to jako płatną usługę. Nie wiąże się ona z wysokim kosztem, a także pozwala zaoszczędzić pieniądze, które zostałyby przeznaczone na zbędne naprawy.

Po sfinalizowaniu procesu naprawy, specjalista zajmujący się danym pojazdem niezwłocznie skontaktuje się z jego właścicielem. Po ustaleniu najbardziej dogodnego terminu, klient będzie mógł odebrać swój samochód.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie wiadomości tak, aby byli Państwo usatysfakcjonowani. Zapraszamy również do odwiedzania naszego serwisu, prosimy jednak o wcześniejsze rezerwacje.

Każda wykonywana przez nasz serwis usługa różni się między sobą poziomem skomplikowania. Prostsze naprawy są wykonywane niemalże „od ręki”. Natomiast, jak powiadają, na cuda trzeba nieco dłużej poczekać. 😉

Diagnostyka komputerowa jest jedną z najpopularniejszych usług oferowanych przez nasz serwis. Podpięcie komputera pozwoli na zidentyfikowanie źródła wielu usterek. Usługa ta jest zalecana przed każdą naprawą, a także w momencie zaobserwowania nieprawidłowej pracy pojazdu.

Obecność klienta jest możliwa, jednak nie jest ona konieczna. Opłacalne jest oczekiwanie na proste, nieskomplikowane usługi, które wykonujemy „na miejscu”. W przypadku napraw wymagających większego nakładu zalecamy oczekiwanie w domu i powrót dopiero, gdy pojazd będzie gotowy do odbioru.

Rudnickiego 10/153, 01-858 Warszawa