Usuwanie start-stop Warszawa​

System start-stop to funkcja, która wyłącza silnik zaraz po unieruchomieniu pojazdu. Ma za zadanie zmniejszyć zużycie paliwa, które zostałoby wykorzystane podczas pracy auta w trakcie postoju, a tym samym ograniczyć emisję spalin.

W efekcie działania systemu, turbina napotyka ciągłe wahania temperatury, co może prowadzić do jej awarii. Ponadto, z każdym uruchomieniem pojazdu zużywany jest akumulator, rozrusznik, a także alternator. Awarie tego typu są dość kosztowne w naprawie. Specjaliści zalecają dezaktywację funkcji start-stop, ponieważ koszty napraw usterek, które może ona wywołać znacznie przewyższają oszczędność paliwa jaką faktycznie osiągnąłby użytkownik dzięki niej.

Użytkownik może sam wyłączyć system start-stop specjalnym przyciskiem, jednak musi to robić za każdym razem, gdy uruchomi samochód. Nasz serwis oferuje całkowite wyłączenie tego systemu, dzięki czemu użytkownik nie będzie musiał o tym pamiętać. Proces polega na podłączeniu się do samochodu za pomocą specjalnego oprogramowania, a następnie wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, które raz na zawsze rozwiążą problem nawracającego gaszenia i uruchamiania pojazdu.

usuwanie start stop warszawa
Umów się już dzisiaj!

Zadzwoń lub napisz do nas!

gen. K. S. Rudnickiego 10

Imię *
E-mail
nr telefonu *
Preferowana forma komunikacji *
Marka i model pojazdu *
Silnik
Rocznik
Wiadomość