USŁUGI

Wyprogramowanie start stop

Wyprogramowanie start stop

System start-stop to funkcja, która wyłącza silnik zaraz po unieruchomieniu pojazdu. Ma za zadanie zmniejszyć zużycie paliwa, które zostałoby wykorzystane podczas pracy auta w trakcie postoju, a tym samym ograniczyć emisję spalin.

System może powodować szybsze zużycie silnika i jego komponentów...

W efekcie działania systemu, turbina napotyka ciągłe wahania temperatury, co może prowadzić do jej awarii. Ponadto, z każdym uruchomieniem pojazdu zużywany jest akumulator, rozrusznik, a także alternator. Awarie tego typu są dość kosztowne w naprawie. Specjaliści zalecają dezaktywację funkcji start-stop, ponieważ koszty napraw usterek, które może ona wywołać znacznie przewyższają oszczędność paliwa jaką faktycznie osiągnąłby użytkownik dzięki niej.Użytkownik może sam wyłączyć system start-stop specjalnym przyciskiem, jednak musi to robić za każdym razem, gdy uruchomi samochód. Nasz serwis oferuje całkowite wyłączenie tego systemu, dzięki czemu użytkownik nie będzie musiał o tym pamiętać. Proces polega na podłączeniu się do samochodu za pomocą specjalnego oprogramowania, a następnie wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, które raz na zawsze rozwiążą problem nawracającego gaszenia i uruchamiania pojazdu.

Krótki czas wyłączania start-stop

Klientom Szarbi w zakresie wyłączania start-stop w Warszawie możemy zagwarantować ekspresowy czas realizacji czynności serwisowych. Usługę programowej dezaktywacji systemu start-stop jesteśmy w stanie zrealizować maksymalnie w 120 minut. Staramy się wykonywać usługę tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Przed przystąpieniem do pracy musimy dostosować oprogramowanie do typu pojazdu - dopiero wtedy przystępujemy do działania.

Brak oczekiwania

W odróżnieniu od konkurencji u nas wykonasz modyfikację jeszcze tego samego dnia w którym zdecydujesz się na usługę! Zadzwoń i przekonaj się.

Cennik wyłączania Start-Stop

Zanim umówisz się na serwis i dezaktywację start-stop - sprawdź nasz cennik!
Usuwanie start-stop
od 300 zł


Masz problem z elektroniką w swoim aucie? zadzwoń +48 780-559-967

jak do nas dojechać?

ul.Łąkowa 15a,
05-080 Mościska (1km od miejscowości Warszawa)

masz pytania?

napisz lub zadzwoń

Copyright@ 2022 - Wszelkie prawa zastrzeżone
PROJEKT I MARKETING:
menu-circlecross-circle Zadzwoń